O nas

Kim jesteśmy?

Drabik Inkaso to doświadczony zespół windykatorów, specjalistów z zakresu prawa i egzekucji należności. Prowadzimy wszechstronne, w pełni legalne działania nakierowane na wyegzekowanie od dłużnika całości długu. Realizujemy rzetelnie windykację, zmierzając do osiągnięcia zamierzonych celów. Skuteczność to nasza dewiza!

Windykacja to nasz specjalność

Kompleksowa obsług wierzytelności, sprawne, szybkie i co najważniejsze - efektywne działanie nakierowane na odzyskanie wszelkiego rodzaju wierzytelności. Nawert najtrudniejsza windykacja długu nie stanowi dla nas problemu. Gwarantujemy niemalże 100% skuteczności! Chcesz odzyskać swoje pieniądze? Weź sprawy w swoje ręce i zrób pierwszyk kro - my zajmujemy się resztą.

Co nas wyróżnia od innych firm na rynku?

Przede wszystkim, prowadzona przez nas windykacja należności jest w pełni skuteczna. Podejmowane zaś działania nakierowane są na wyegzekwowanie od dłużników naszych klientów całości długu. Windykacja realizowana jest rzetelnie i dąży do osiągnięcia zamierzonych celów. Jednocześnie zaznaczamy, że nasza firma windykacyjna Drabik Inkaso, nie dopuszcza do przekraczania przez swoich pracowników ram prawnych.

Skuteczność zgodna z prawem! - tak brzmi dewiza firmy windykacyjnej Drabik Inkaso! Windykacja - usługa idealna dla?

Windykacja przeprowadzana przez naszą firmę jest skierowana do wszystkich tych osób i podmiotów gospodarczych, które zmagają się z:

  • Problemami z nieuczciwymi dłużnikami,
  • Bezskutecznym windykowaniem należności,
  • Kłopotami dotyczącymi płynności finansowej firmy,
  • Dyscyplinowaniem kontrahentów w zakresie terminowych płatności.
Zadaj nam pytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.